Medinnova
Идет загрузка...
Cпасибо за участие в 1 мероприятии

Перехрестенко Татьяна Петровна

Клиника Спиженко, Украина

Доктор медицинских наук, врач высшей категории, старший научный сотрудник.

Эксперт Министерства здравоохранения Украины по специальности «Гематология».

Заведующий отделением гематологии Клиники Спиженко

Освіта, спеціальність: вища медична, гематолог

Вчене звання та ступінь:  старший науковий співробітник, доктор медичних наук

Освіта

У 1990 році закінчила середню освітню школу із золотою медаллю у м. Києві.

1990-1996 рр. – навчання у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, який закінчила з відзнакою, спеціальність - лікарська справа.

Посади

З червня 2020 року працюю на посаді професора кафедри гематології і трансфузіології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика

Працюю завідувачкою відділення гематології “Медичного центру імені академіка Юрія Прокоповича Спіженка”. У клініці застосовуються найсучасніші, інноваційні технології, що допомагають максимально ефективно боротися з онкопатологією. У своїй клінічній практиці користуюся останніми науковими здобутками в області гематології, в тому числі власними, котрі є опублікованими в пріоритетних фахових міжнародних виданнях, таких як журнал Hematologica, Experimental Oncology, HemaSpere, Georgian Med News.

Експерт МОЗ України за спеціальністю «Гематологія».

Експерт НСЗУ за спеціальністю «Гематологія».

Член робочої групи МОЗ України з розробки галузевих стандартів.

Член атестаційної комісії МОЗ України за спеціальністю «Гематологія та трансфузіологія».

Наукова біографія

З 1996 року по червень 2020 працювала у відділенні захворювань системи крові ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України» на посаді провідного наукового срівробітника з 2009 року.

2000-2002 рр. – навчання в аспірантурі ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України» з відривом від виробництва, яку успішно закінчила захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

У січні 2010 р. заплановано дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук, яку було успішно захищено у травні 2016 року. Рішенням Атестаційної колегії МОН України від 01.07.2016 року присуджено науковий ступінь доктора медичних наук.

Результати наукових досліджень щорічно друкуються у журналі Hematologica Європейської асоціації гематологів (2010-2021 рр). У 2012, 2015, 2016, 2017, 2019 роках була запрошена міжнародними експертами для постерних доповідей на конгреси European Hematology Association у м. Амстердам (двічі), Мілан, Копенгаген, Мадрид. У квітні 2018 року виступала з усною доповіддю в університеті м. Турин (Італія) на CML Preceptorship.

У 2013 р. присвоєно вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «гематологія». 

Консультативна робота

Постійно виконую консультативну допомогу у лікувальних закладах м. Києва та інших містах України, а також веду щоденний амбулаторний прийом пацієнтів.

Професійний стаж (кількість років): 25

Авторство наукових публікацій та літератори (загальна кількість публікацій та перелік публікацій за останні 5 років: автор, назва, видання, рік, номер, стр.): 130 робіт